Antalya İkinci El Eşya Alanlar

Antalya Konyaaltı Spotçular

Antalya Şanlı SPOT ;

Antalya’da spot ve ikinci el eşya alım satım alanında faaliyet gösteren firmamız, her türlü sıfır ve ikinci el eşyanızı değerinde ve peşin olarak satın almakta, kaliteli ikinci el eşya satımı yapmaktadır.

Antalya spotçular dendiğinde aklınıza ilk gelen firmalardan biri olan Şanlı Spot, en nitelikli hizmetleri en kaliteli ürün ve elemanlarla sunmaktan mutluluk duyar.

Antalya Şanlı Spot olarak müşterilerine verdiği taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli donanına, yeterli malzemeye, bilgiye ve enformasyona, ekip ve ekipmana sahiptir ve müşterileriyle ilişkilerinde her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli olarak yükseltmeyi amaçlamaktadır. Antalya şanlı spot, Antalya’nın en güzide ilçelerinden olan Konyaaltı’nda ikinci el eşya alım satım işlerinizde size hizmet vermekten gurur duymaktadır. Antalya Konyaaltı ikinci el eşya alım ve satımız için Antalya Şanlı Spot’a danışmadan harekete geçmeyin. Antalya’da ikinci el eşya alım satımında Antalya şehir içi nakliye hizmetlerimiz de mevcuttur ve işlerinizin kolaylaşmasını sağlamaktadır.

Hizmetlerimiz Arasında;

Sıfır ve ikinci el mobilya alım satımı

ikinci el televizyon,

ikinci el beyaz eşya,

ikinci el kanepe,

ikinci el buzdolabı,

ikinci el koltuk,

ikinci el gardrop,

ikinci el masa sandalye,

ikinci el koltuk takımı,

ikinci el çamaşır makinesi,

ikinci el bulaşık makinesi,

ikinci el çamaşır makinesi,

ikinci el ofis mobilyaları,

ikinci el bahçe mobilyaları,

ikinci el yatak odası,

ikinci el halı yolluk,

ikinci el baza yatak

İkinci el genç takımı

İkinci el ev eşyaları

Antalya Spotçular

Antalya şehir içi nakliye

Satmak istediğiniz eşyalarınızın fotoğraflarını telefonunuzla çekerek Whatsapp üzerinden bize gönderirseniz hemen eşyalarınıza fiyat verelim ve sizi memnun ederse nakliye aracımızla gelip satın alalım. Sıfır, hiç kullanılmamış eşyalarınızı da satın alıyoruz: Şanlı Spot olarak her durumda sizin ihtiyaçlarınızı öne alıyor ve gücümüzün sınırlarını zorlayarak gereklerini yerine getiriyoruz.

Şanlı Spot Eşya Antalya firması olarak Antalya merkez başta olmak üzere bütün ilçeleri mahallelerinde sıfır ikinci el eşya alımı ve satımı gerçekleştirmekteyiz.

Antalya Spotçular merkezindeki önemli bir aktör olan Şanlı Spot olarak her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız

İkinci el temiz komple ev eşyası, yatak takımları, ofis ve büro mobilyaları, her çeşit klima, sıfır ve 2. el televizyon (LCD ve KED TV), ikinci el buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinesi, derin dondurucu, ikinci el şofben, her çeşit elektrikli süpürge, baza, yatak odası takımı, genç odası takımı, dolap, sandalye masa ve tüm 2. el eşyalarda değerinde alım satım yapıyoruz.Firma olarak müşterilerimizin İkinci El ürünlerini satın alırken, müşterilerin ürününü en yüksek değerde, piyasa standartlarında almaya gayret gösteriyoruz. Bununla birlikte, o ürünün satılacağı kişinin de maksimum fayda sağlayabileceği kalitede olmasına ve uzun süreli kullanıma uygun olmasına büyük bir özen gösteriyoruz. Böylelikle hem spot ve ikinci el veya sıfır ürününü satanın, hem de o ürünü satın almak isteyen müşterilerimizin yararına çalışmaya gayret ediyoruz, insanların haklarını gözetiyoruz. Bu Şanlı Spot olarak bizim  şirket politikamızdır ve bunu ahlaki bir ilke olarak benimsiyoruz.

Firmamızda, müşteri memnuniyeti yaratarak müşteri değil insan kazanma anlayışı ağırlı olarak benimsenmektedir. Sizler de hemen bize Whatsapp üzerinden satmak istediğiniz ikinci el veya sıfır eşyanızın fotoğrafını gönderirseniz, uzmanlarımız size ücretsiz olarak teklif verecek ve ücretsiz nakliye hizmetiyle nakit paranızı ödeyerek satın alacaktır.

Antalya Şanlı Spot’a ulaşın, kazançlı çıkın.

İletişim

BİZİ ARAYIN KAZANÇLI ÇIKIN

Antalya’da Evkur Spot ve İkinci El Alışveriş

Deniz Mah. 128. Sok. Güner Apt. No:26/B

Muratpaşa,

Antalya

0242 244 9305

0543 420 0946

Antalya Spotçular

Antalya'da sıfır ve ikinci el eşya alım satım işleri.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0543 420 0946
Kapalı
Kapalı
Eşyanızı mı satmak istiyorsunuz?