Shadow

Anasayfa

[vc_row][vc_column][vc_column_text]“SIFIR VE İKİNCİ EL EŞYALARINIZI DEĞERİNDE ALIYORUZ”

“0543 420 0946”

Antalya İkinci el eşya alım satımında uzman ekibiyle en yüksek fiyat garantisiyle hizmetinizdeyiz. Bizi arayın, kazançlı çıkın. Antalya Spotçular olarak, eşyalarınızı memnun olacağınız bir fiyatta değerlendirmek istiyorsanız Antalya Şanlı Spot’u arayın, memnun kalın.

Antalya’da ikinci el eşyalarınızı nakit ve en iyi fiyatı verme garantisiyle satın alıyoruz. İkinci el eşya alanlar Antalya pazarında saygınlığı ve ciddiyeti olan firmamız, sizi memnun edecek fiyat garantisi vermektedir.

Bize ulaşın ve sıfır ve ikinci el eşyalarınızı değerinde satın alalım.

0543 420 0946 0242 244 9305
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_text_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

İkinci El Eşya

Günümüzde yaşanan ekonomik darboğaz insanların alım satım gücünü oldukça etkilemektedir. İnsanlar ev veya işyerleri için eşya satın almak için oldukça pahalı mağazalardan almak yerine sıfır ayarında ikinci el eşya satan spotçuları tercih etmektedir. Antalya Spotçular esnafında hem ikinci el eşya alım satımı yapılmaktadır hem de spot eşya temin etmek mümkündür. İkinci el eşya Antalya gibi yoğun nüfus hareketlerinin yaşandığı şehirlerde önemli bir pazar haline gelmiş bulunmaktadır. İnsanlar gereksinimlerinin neredeyse yarı fiyatına ve hemen hemen yenisiyle aynı seviyedeki bir eşyayı Antalya’daki evkur spot alışverişi yapan firmalardan yapmaktadır. Bu hem bütçelerini destekleyen bir alışveriş hem de ekonomiyi canlandırıyor. Sadece alımda değil, satımda da Antalya’daki spotçular oldukça önemli bir işlev görmektedir. Evinde kullanmadığı eski eşyasını nakite çevirmek isteyen vatandaşlar, yine Antalya’daki evkur spot mağazalarına başvurmaktadır. Hem evindeki ya da işyerindeki eski eşyayı değerlendirmekte hem nakit ihtiyacını karşılamakta hem de Antalya’da ikinci el eşya alım satım piyasasının canlanmasına katkı sağlamaktadır.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

İkinci El Eşya Alım Satım Mağazaları

Başlı başına sürpriz ürünlerle dolu olan bu mağazalar herhangi bir nedenden dolayı elindeki eşyasını satmak isteyen müşterilerine eşyanın marka ve modeline ve kullanışlılığına bakarak fiyat vermektedirler. Sonrasında satın aldıkları bu ürünü tercihini İkinci El Eşya’dan yana kullanmak isteyen başka müşterilerine küçük bir kâr farkıyla satmaktadırlar. Yani hem satan memnun hem alan memnun hem de bu işi yapan ikinci el eşya alım-satımcıları memnun. Bu ikinci el eşya alım satımlarının piyasayı canlandırması da başka bir artı.   Antalya’da  spot alışverişi yapan, ikinci el eşya alım satımı yapan mağazalara ulaşmanız çok kolay. İnternet üzerinden, telefonla ya da doğrudan mağazaya giderek de ulaşabilirsiniz.

Sözgelimi Antalya 2.inci el eşya alım satım işi yapan Şanlı Spot yetkililerine whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Satmak istediğiniz ürünlerinizin resimlerini gönderirseniz anında size cevap verirler. Ürününüzün durumuna göre fiyat teklifi sunarlar. Siz de onaylarsanız hemen nakliye aracını göndererek paranızı teslim edip eşyanızı alırlar. Ya da telefon açarsınız, Antalya Şanlı Spot mağazasının uzman ekipleri evinize gelir. Eşyalarınızı fiyatlandırıp size teklif sunarlar. Antalya ikinci el eşya alım satım yapan mağazalar arasında en yüksek fiyat teklifi garantisi veren firma Antalya Şanlı Spot’tur.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

İkinci El Eşya Alım Satım Tercihinizi Şanlı Spot’dan Yapın

Neden Şanlı Spot diye sorabilirsiniz.

  • İkinci El Eşya Alım ve Satımlarında Doğru ve sizi memnun edecek Fiyat
  • Her Eşya Kategorisine Özel Konusunda Uzman Çalışanlarımız
  • İkinci El Eşya Talepleriniz için 7/24 Uğraş veren çağrı merkezi ekibimiz.
  • Alış ve Satış Sonrası Müşteri Desteği
  • Hızlı ve Güvenilir Nakliye
  • Zamanında Teslimat
  • Anlaşma Anında Bekletmeden Nakit Ödeme
  • İsteğe Bağlı Özel Eşya Temini

Daha sayamadığımız bir çok hizmetimiz ile sektör müşterilerimize gerek İkinci El Eşya alım satım hizmeti vermekteyiz. Antalya şehir sınırları içerisindeki her ilçeden tüm eşya alım ve satım işlemleriniz için bizi arayın. Şanlı Spot İkinci El Eşya Hizmet Farkını Siz de Yaşayın, Kazançlı Çıkın.

Evinizde ve işyerinizde yaşam alanlarınızı daraltan, elden çıkararak kazanç elde etmek istediğiniz, güvenilir bir esnaf bularak satmak istediğiniz eşyalarınızı adresinizden, değerinde, ödemesini nakit yaparak alıyoruz.

Antalya merkez ve Muratpaşa başta olmak üzere, Antalya Konyaaltı, Antalya Kepez, Antalya Döşemealtı ve bütün mahallelerinde spot ve ikinci el eşyalarınızı satın alıyoruz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_message css_animation=”bounceInDown”]Antalya Spotçular çarşısında neler alıyoruz:

Lcd veya Led Tv alan yerler Antalya
Buzdolabı Alan yerler Antalya

Oturma grubu alan yerler Antalya
Yatak odası Takımı alan yerler Antalya
Yemek Odası Takımı alan yerler Antalya
Beyaz Eşya Alan Yerler Antalya
Çamaşır Makinesi alan yerler Antalya
Bulaşık Makinesi alan yerler Antalya
Fırın alan yerler Antalya
SetÜstü Ocak alan yerler Antalya
Elektrik Süpürgesi alan yerler Antalya
Mini Fırın alan yerler gibi Antalya


Antalya’da aklınıza gelebilecek her türlü ev sıfır ve ikinci el eşyanızı değerinde ve aynı gün içinde nakit olarak satın alıyoruz.
[/vc_message][/vc_column][/vc_row]

0543 420 0946
Eşyanızı mı satmak istiyorsunuz?