Antalya İkinci El Eşya Alanlar

Antalya Muratpaşa, Konyaaltı, Döşemealtı, Kepez 2. ikinci el eşya alanlar

Antalya’nın Muratpaşa, Konyaaltı, Döşemealtı, Kepez ilçelerinde ikinci el eşya alanlar için bizi tercih edebilir. Firmamıza çok kısa süre içinde nakit satış yapabilirsiniz. İstanbul Anadolu Yakası ilçeleri içindeki en yoğun olanların başında gelen bu mükemmel bölgeden herhangi bir eşyanızı nasıl satacağınız hakkında fikriniz var mı?
Özellikle Muratpaşa, Konyaaltı, Döşemealtı, Kepez gibi yoğun ve nezih semtlerinden ikinci el eşya ve eski eşya satmak isteyen pek çok müşterimiz bizimle iletişime geçerek fiyat almak istemektedirler. Bildiğiniz üzere buralar çok köklü, geçmişi olan nezih semtlerdir.
Yazımızın devamında bunun için ne yapmanız gerektiğinden ve nasıl hizmet verdiğimizden bahsedeceğiz. Yıllardır bu işle meşgul olduğumuz, yüzlerce farklı insanla görüşüp aynı soruları duyduğumuz için neleri merak ettiğinizi çok iyi biliyoruz. İsterseniz başlayalım.
İkinci El Eşya Alanlar Nasıl Fiyat Verir?
Antalya Evkur Spot olarak Antalya Muratpaşa, Konyaaltı, Döşemealtı, Kepez’in her semtine ve her mahallesine talebinize göre ve ihtiyaç duymanız halinde aynı gün hizmet verebilmekteyiz. Elden çıkararak satmak ve bir gelir elde etmek istediğiniz eşyalarınızın değerini öğrenmek için bize whatsapp numaramız üzerinden ( 0543 420 0946) fotoğraflarını göndermeniz yeterlidir.
Arkadaşlarımız eşyalarınızı inceledikten sonra size geri dönüş yapacak ve fiyat teklifimizi iletecektir. Eşyalarınızı değeri olup olmadığını bilmek, değerli ise de fiyat teklifi almak için tıklayın.


Hangi İkinci El Eşyaları Alıyoruz?

Kullanmadığınız eşyalarınızın bir çoğunu temiz, sağlam ve satılabilir durumda olması şartıyla satın alabiliyoruz. Sadece ikinci el eşyalarınızı değil, sıfır olduğu halde çeşitli nedenlerle kullanamadığınız eşyalarınızı da satın alıyor. Antalya Muratpaşa, Konyaaltı, Döşemealtı, Kepez, her türlü eşyanın alınabildiği, antika, eski, klasik pek çok eşyanın bulabildiği bir bölgedir.
İkinci el veya sıfır beyaz eşya, mobilya, koltuk takımı, elektronik eşya, yatak odası, televizyon, klima, ofis mobilyası, deri koltuk, , retro mobilya, el halısı, gümüş eşya, plak, hat yazısı, klasik mobilya, ünlü markaların ürünleri gibi pek çok eşyanızı değerinde ve sizi memnun edecek fiyatta alabiliyoruz.
İkinci el eşya sektöründe saygın bir yeri olan ve müşterilerinin kazancını ve memnuniyetini önceleyen firmamız eşyalarınızı en uygun fiyata satın almaktadır. Bu yüzden sizden eşyalarınızın fotoğraflarını değişik açılardan çekerek göndermenizi rica ediyoruz, bu sayede kısa süre içinde inceleme yaparak değerlendiriyor ve cevap verebiliyoruz. Ekibimiz ayrıca sıfır eşyalarınızın satın alımını da yapabilmekte, spot eşya satışınız için de en yüksek ve sizi memnun edecek fiyatı verebilmektedir.


Nakliye ve Ödemeyi Nasıl Yapıyoruz?


Antalya Evkur Spot, Şanlı Spot olarak Antalya Muratpaşa, Konyaaltı, Döşemealtı, Kepez veya bir başka ilçeden alım yapacağımızda müşterilerinden nakliye veya taşıma ücreti talep etmemektedir. Tüm alımlarımız kendi Antalya Şehir İçi Nakliye hizmeti de verebilen özel nakliye aracımız ve ekibimizle yapılırken siz de zahmetsiz bir alışverişin keyfini çıkarırsınız.
Ödeme ise nakit olarak yapılırken tercih etmeniz durumunda online eft veya havale ile de ödeme yapabiliriz. Antalya Muratpaşa, Konyaaltı, Döşemealtı, Kepez 2. ikinci el eşya alanlar için bizi tercih etmenizi istememizin sebebi de budur. Antalya Evkur Spot, Şanlı Spot müşterilerinin memnuniyetine önem vererek hizmet sağlar, eşyalarını değerinde alır ve onlarla güçlü bağlar kurar. Bizi her gün arayabilir, sosyal medya hesaplarımızı ziyaret ederek aldığımız ürünlerin fotoğraflarını inceleyebilirsiniz.

https://antalyaevkurspot.com/iletisim/
Etiketler

Antalya Spotçular

Antalya'da sıfır ve ikinci el eşya alım satım işleri.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0543 420 0946
Kapalı
Kapalı
Eşyanızı mı satmak istiyorsunuz?