Shadow

Antalya’da İkinci El Eşyalarınız Alınır

Antalya’da her tür sıfır ve  ikinci el eşyanızı, ofis ve ev mobilyalarınızı, televizyon, buzdolabı ve çamaşır makinelerinizi, fırın, ocak ve ütülerinizi değerinde ve nakit olarak, sizi mutlu edecek fiyatlarla satın alıyoruz.

Bize danışmadan eşyalarınızı kimselere satmayın ve kazançlı çıkın.

BİZİ ARAYIN KAZANÇLI ÇIKIN VE MEMNUN KALIN

Antalya’da Ev-kur Spot

Deniz Mah. 128. Sok. Güner Apt. No:26/B

Muratpaşa, Antalya

  • Hızlı ve Anında Geri Dönüş
  • Evinizden ya da işyerinizden alım
  • Kapınızda nakit ödeme
  • Ücretsiz Nakliye
  • Hızlı hizmet

Antalya İkinci El Eşya satan yerleri arıyorsanız WhatsApp Hatlarımız :

0538 970 5258

0543 420 0946

Antalya Şanlı Spot, kurulduğu ilk günden bugüne siz değerli müşterilerine en yüksek kalitede hizmet vermek adına sürekli olarak çalışmakta, değişik hizmet biçimleri yürütmektedir. Firmamız ikinci el spot eşya sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübeleri ve birikimleri sayesinde Antalya Spotçular piyasasında lider firma konumundadır. Firmamızın temel amacı Antalya sıfır ve ikinci el eşyasını satan müşterilerin eşyalarını değerinde ve nakit fiyata satın almak, ihtiyaç sahiplerine ikinci el eşya satmak, daha uygun maliyet ve kaliteli ürünler ile evlerini ya da işyerlerini dayayıp döşemek isteyen müşterilerimize hizmet vermektir. Şanlı Spot sektördeki bilgi, birikim ve deneyimi ile müşterilerine sunduğu hizmetin kalitesini her geçen gün daha da yükseltmektedir.

Satmak istediğiniz ürünleri endişe etmeden bize whatsapp üzerinden göndererek uzmanlarımızdan fiyat alabilir, en yüksek fiyat garantisiyle bize satabilirsiniz.

Bizi arayın kârlı çıkın.

Antalya Spotçular

 

0538 970 5258

0543 420 0946

sanlinakliye@gmail.com

Bir yanıt yazın

0543 420 0946
Eşyanızı mı satmak istiyorsunuz?