Bu yazıda şu sorulara cevap verilecektir:

Spot eşya nedir?

Spotçular kimlerdir?

Spot eşya ile ikinci el eşya arasındaki fark nedir?

Spot eşya, çeşitli nedenlerle etiket fiyatının altında bir fiyatla piyasaya sunulan yeni ürünlere verilen isimdir. Bazen yetkili bayiler bazen de “spotçular” denilen satıcılar tarafından satılan spot eşyalar, ikinci el eşya ile aynı değildir. Zaman zaman kavram karmaşası yaşandığı için spot eşya ile ikinci el eşya birbirine karıştırılsa da birbirinden tamamen farklıdır.

Antalya’da spotçular kimlerdir? Antalya’daki spot eşya alım satımı yapan yerler neresidir? Bu sorulara cevap vermek için bu piyasadan biraz söz etmek gerekmektedir.
Antalya’da spotçular genelde aynı bölgede yoğunlaşmıştır. Antalya Deniz Mahallesi’ndeki spotçular çarşısı, pek çok spotçunun bir muhitte bulunduğu bir mahalledir. Burada bir çok Antalya’daki spotçu esnafı yer almaktadır.

Bu esnaf arasında en dikkate değer olanlarından biri de Antalya’daki spotçular arasında öne çıkmış olan Şanlı Spot’tur. Antalya’da ikinci el eşya alım satımı yaptığı gibi, Antalya spot eşya pazarının da önemli bir aktörü durumundadır. Hem Antalya’da Şehir İçi Nakliye hizmetleri sunarak alım satım işlerinizi kolaylaştırır hem de bütçe dostu fiyatlarıyla sizi memnun eder.

Antalya’da spot eşya alım satım işleriniz için Şanlı Spot‘a muhakkak ulaşın ve kazançlı çıkmanın ilk adımını atın.

#antalyaevkurspot

#antalyaspot

#antalyaevkurspot

#antalyasanlispot

#antalyasehiricinakliye

Antalya’da Evkur Spot ve İkinci El Alışveriş

Deniz Mah. 128. Sok. Güner Apt. No:26/B

Muratpaşa,

Antalya

0543 420 0946

Bir cevap yazın