Genelde bazı esnaf grupları belirli bölgelerde yoğunlaşırlar. Kuyumcular, halıcılar, antikacılar vb. gibi. Antalya’daki spotçular da belirli bir bölgede yoğunlaşmış durumdalar. Antalya’daki spotçular, Antalya Muratpaşa Deniz Mahallesinde yoğunlaşmış vaziyettedir. Antalya’nın pek çok semtinde ve mahallesinde spotçular olsa da buradaki esnafın neredeyse tamamı Antalya Spotçularından oluşuyor. Bu nedenle spot eşya alım satım ihtiyaçlarınızı buradaki esnaftan karşılayabilirsiniz.

Bunun için internet üzerinde yapacağınız bir aramayla kolaylıkla bulabileceğiniz iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Antalya spotçular esnafı arasında tecrübesi ve birikimiyle öne çıkan Şanlı Spot, müşterilerine hem alımda hem de satımda en uygun fiyat garantisi vermektedir. Şanlı Spot Antalya spotçular çarşısında itibarlı saygın ve işini düzgün yapan, iş ahlakı açısından müşterilerinin örnek gösterdiği bir spotçudur. Antalya Şehir içi nakliye hizmetleri de verdiği için Şanlı Spot‘ta satın alacağınız ya da satacağınız eşyalarınızın nakliyesi ve taşıması işlerinizi kolaylaştıracaktır.

Bir cevap yazın