Shadow

Antalya Spot Eşya Fiyatları

AAntalya spotçular pazarında mevcut ekonomik duruma uygun fiyatlarla her türlü ürünü kolayca bulabilirsiniz. Bilindiği üzere, spot eşya, çoğunlukla sıfır, hiç kullanılmamış ama çeşitli nedenlerle piyasadaki fiyatının altında bir fiyatla satılmak durumunda kalmış olan ürünler için kullanılan bir tanımdır. Antalya spotçular piyasasında da bu tür ürünleri bolca görebilirsiniz. Antalya ikinci el eşya alım satımı yapan yerler ile spotçular çoğunlukla birlikte ve aynı şartlarda çalıştıkları için zaman zaman spot eşya ile ikinci el eşya birbirine karıştırılmaktadır. Oysa spot eşya oldukça farklıdır.

İkinci el daha çok kullanılmış ve sahibi tarafından Antalya’da İkinci el eşya alım satım hizmetleri sunan esnafa satılan eşyalardır. Spot eşya ise çeşitli nedenlerle piyasa fiyatının altında bir fiyatla satılan yeni eşyalardır.

Antalya’da spotçulardan alışveriş yapmak müşteriler için oldukça avantajlı ve yararlı bir uygulamadır. Hem düşük fiyata yeni eşya alınır hem de garanti ve diğer güvenceler koruma altında olur. Bu nedenle Antalya spotçular pazarından spot eşya almak isteyenlere Antalya’da 30 yılı aşkın bir süredir bu işi yapan Şanlı Spot’u önermekteyiz. Antalya Evkur spot alışverişinde size uygun fiyatlar ve Antalya şehir içi nakliye desteği sunacak olan Şanlı Spot, Antalya Spotçular Çarşısının en güvenilir esnafı arasında yer almaktadır.

 • Her Türlü Sıfır ve 2.El Eşyalarınız Alınır
 • Beyaz Eşya, Mobilya, Klima, Televizyon
 • Antalya Şehir İçi Nakliye Hizmetleri
 • Size Bir Telefon Mesafesi Kadar Yakınız!
  Antalya’da Sıfır ve İkinci El Alışveriş İçin Bizi Aramadan Harekete Geçmeyin, Kazançlı Çıkın!
  0242 244 9305
  0538 970 5258
  0543 420 0946

1 Comment

Bir yanıt yazın

0543 420 0946
Eşyanızı mı satmak istiyorsunuz?