Shadow

BEYAZ EŞYALARINIZI SATIN ALIYORUZ

Evinizde ya da işyerinizde kullanmadığınız veya değerlendirmek istediğiniz her tür eşyanızı değerinde ve nakit olarak satın alıyoruz.

İçindekiler

 

picture

picture

picture

picture

picture

picture

picture

picture

picture Beyaz Eşya

picture Buzdolabı

picture Çamaşır Makinaları

picture Bulaşık Makinaları

picture Elektronik Ev Eşyaları

picture Ankastre Ürünler

picture Televizyon ve Aksesuarları

Bize Ulaşın

Adres: Adres : Deniz Mah. 128 Sk. Güner Apt No:26/B Antalya
Telefon:

>

0242 244 9305
0538 970 5258
0543 420 0946

sanlispot@gmail.com

Şanlı Spot – Antalya’da Evkur ve Spot Alışverişin Güvenli Adresi. Antalya’da ikinci el eşyalarınız değerinde alınır. İkinci el eşyalarınız için kendinizi yormayın, bizi arayın biz evinize ya da işyerinize gelelim. Eski ve Yeni Bütün Eşyalarınızı Sizi Memnun Edecek Fiyatlarla Satın Alıyoruz. Bizi arayın, Ayağınıza Kadar Gelelim!

Şanlı Evkur ve Spot

 

Evinizde ve İşyerinizde kullanmadığınız ya da elden çıkarmak istediğiniz her türden eşyanız için bizi arayın, hemen ayağınıza gelelim ve nakit olarak değerine uygun şekilde eşyalarınızı satın alalım. Fiyatlandırmada memnuniyet garantisi veriyoruz. Şanlı Spot’a danışmadan eşyalarınızı satmamanızı öneririz. Evkur ve spot alışverişte Antalya’daki güven noktası. Bize ulaşın, farkımızı görün.

 

 

Antalya’da ev, ofis ve iş malzemeleri, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri, elektronik malzemeler, sıfır ve ikinci el her keseye uygun eşyalar, Şanlı Evkur/Spot’ta bulunur. Hem ucuz hem de kaliteli ve her keseye, her bütçeye uygun eşyalarla hizmetinizdeyiz.

 

şanlı spot banneri 

Elektrikli Eşyalar ve Elektronik Eşyalar için bize ulaşın. Türkiye’deki Saygın Markaların Ürünleri uygun fiyatlarla mağazamızda bulunur. Her türlü elektronik eşya Şanlı Spot’un bütçenize uygun fiyatlarıyla müşterilerimize sunulur. Sıfır ve İkinci el televizyonlar, müzik setleri, Elektrikli Süpürgeler, Klimalar, yatak ve mobilya takımları, etajerler, masa ve sandalyeler için Şanlı Spota uğrayın.

 

 

Satın aldığınız eşyaları nakliye hizmetimizle evinize ulaştırıyoruz ve ayrıca bir masraf yapmanıza gerek kalmıyor. Önemli olan güleryüz ve memnuniyet, alışveriş felsefemiz bu esaslar üzerine kuruludur.

 

Bize Ulaşın ve Uygun Fiyatlarımızı Görmeden Alışveriş yapmayın

Bir yanıt yazın

0543 420 0946
Eşyanızı mı satmak istiyorsunuz?