Shadow

Antalya Muratpaşa’da İkinci El Eşya Alım Satım

Antalya Muratpaşa ilçesi ve tüm mahallelerinde satmak istediğiniz tüm ev eşyalarınızın değerlerini öğrenmek için web sayfamızın iletişim bölümünden herhangi biriyle irtibata geçerek ikinci el ev eşyalarınızın fotoğraflarını whatsapp yolu ile gönderebilirsiniz. Anında uzmanlarımız tarafından satmak istediğiniz eşyalar fiyatlandırılır. Vermiş olduğumuz fiyatı kabul etmeniz halinde istediğiniz gün ve saatte adresinize kendi özel nakliye araçlarımızı gönderiyoruz. Eşyalarınız yerinde incelendikten sonra ödemenizi nakit yapıyor ve Antalya Şehir İçi Nakliye hizmeti de veren araçlarımızla nakliye işlemine başlıyoruz.

Antalya Muratpaşa ilçesi ve tüm mahalleleri ikinci el eşya alan yerler, Antalya’ya üniversite eğitimi ya da çalışmak için gelen gençlerimiz, iki ya da üç kişi bir araya gelip bir eve çıkmak istiyorlar. İşte bu konu da Antalya Muratpaşa ilçesi ve tüm mahalleleri ikinci el eşya alanlar ve satanlar olarak biz devreye giriyoruz. Bekar evi ya da öğrenci evi olarak adlandırılan bu evlerde temel ihtiyaç olarak bulunması zorunlu eşyalar vardır. Bu eşyaların yenilerini almak için bi hayli bütçeye ihtiyaç duyuyorlar. Bu Sebeple hem öğrencilerimiz hem de yeni işe girmiş gençlerimiz ikinci el eşya satan yerlere gidiyorlar. Antalya Muratpaşa ilçesi ve tüm mahalleleri ikinci el eşya mağazalarında ihtiyaç duydukları her eşyayı çok uygun fiyatlara bulmaları çok kolay. İkinci el koltuk, ikinci el mobilya, sıfır ve ikinci el el ev eşyaları, ikinci el beyaz eşya, ikinci el televizyon, ikinci el baza yatak ve yatak odası eşyaları, ikinci el çek-yat gibi bütün ihtiyaçlarını karşılamaları için bizler 30 yıla varan hizmet tecrübemizle Antalya Bahçelievler’deki işyerimizde hizmetimize devam ediyoruz.

ANTALYA MURATPAŞA İLÇESİ VE TÜM MAHALLELERİ İkinci EL BEYAZ EŞYA ALANLAR

Antalya muratpaşa ilçesi ve tüm mahalleleri, ikinci el beyaz esya alan yerler

Günümüzde evlerimizin en gerekli ihtiyaçlarından olan beyaz eşyalar Buzdolabı, Çamaşır Makinası, Bulaşık Makinası, Fırın gibi en önemli beyaz eşyaların başında gelmektedir. Bu eşyaların kullanım limiti marka’ya göre değişkenlik gösterse de en fazla 5 ila 10 yıl arasındadır. Bu anlamda Antalya Muratpaşa ilçesi ve tüm mahalleleri beyaz eşya alan yerler olarak kesinlikle 5 yılı aşmış ikinci el beyaz eşya almıyor ve satmıyoruz. Beyaz eşyalarınızın kullanım ömrü dolmuş, sürekli servis çağırmaktan bıktıysanız fakat sıfır bir beyaz eşya almaya da gücünüz yetmiyorsa tüm ev eşyalarında olduğu gibi Beyaz Eşyada da ihtiyacınızı karşılıyoruz. 6 ay ile 5 sene arası tüm bakımları yapılmış, test edilmiş, sağlam ve garantisi devam etmekte olan beyaz eşyaları bizden satın alabilirsiniz ve yine bize satabilirsiniz. Antalya Muratpaşa, Antalya Konyaaltı ilçesi ve tüm mahalleleri İkinci el beyaz eşya alanlar olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Bir yanıt yazın

0543 420 0946
Eşyanızı mı satmak istiyorsunuz?