Spotçular Antalya’da Hareketlendi

Spotçular Antalya’da Hareketlendi

Spotçular, Antalya’nın en dinamik sektörlerinden biridir. Özellikle düşük ve orta gelirli vatandaşların rağbet ettiği Antalya’daki spotçular piyasadaki hareketlilikten oldukça memnun.

Antalya’da ikinci el eşya alanlar için spotçular adeta bir kurtarıcı gibi. İhtiyaç duydukları her türlü malzemeyi çok uygun fiyata alarak bütçelerini koruyorlar.

Yaşanan ekonomik sorunlar, en çok ikinci el eşya alım satımı yapan esnafın yüzünü güldürdü. Mağazalardaki yüksek fiyatlar yerine aynısını daha uygun fiyata satın alan vatandaşlar da memnun. Antalya’da yoksul ve orta kesimin ekonomik durumuna en uygun alışveriş Antalya spot pazarında gerçekleşiyor. Öğrenciler, memurlar, işçiler, mevsimlik işlerde çalışanlar, turizm sektöründe çalışanlar ikinci el buzdolabı, ikinci el çamaşır makinesi, ikinci el mobilya, ikinci el  fırın, ikinci el halı ve her tür ikinci el eşya alım ve satımında Antalya spotçularına uğruyorlar. Bu spotçular çoğunlukla Antalya’da şehir içi nakliye hizmetleri de verdikleri için büyük avantaj oluşturuyor.

Antalya spotçular çarşısında 30 yıldır dükkân işleten Şanlı Spot, piyasadaki bu hareketliliğin kendileri açısından yüz güldürücü sonuçları oduğunu belirtiyor. Antalya’daki spotçular, müşterilerin bu yoğun ilgisinden memnun.

şanlı spot antalya

Bir cevap yazın

Hemen Ara

Eşyanızı mı satmak istiyorsunuz?