Antalya SpotçularAntalya'da Spotçular

Spotçular Antalya’da Hareketlendi

Spotçular Antalya’da Hareketlendi

Spotçular, Antalya’nın en dinamik sektörlerinden biridir. Özellikle düşük ve orta gelirli vatandaşların rağbet ettiği Antalya’daki spotçular piyasadaki hareketlilikten oldukça memnun.

Antalya’da ikinci el eşya alanlar için spotçular adeta bir kurtarıcı gibi. İhtiyaç duydukları her türlü malzemeyi çok uygun fiyata alarak bütçelerini koruyorlar.

İçindekiler:

Bu yazıda neler okuyacaksınız?

Antalya’da spotçular kimlerdir?

Antalya spotçular pazarında işler nasıl yürüyor?

Spotçular çarşısı nerededir?

Ne kadar süre boyunca açıktır spotçular çarşısı?

 

Yaşanan ekonomik sorunlar, en çok ikinci el eşya alım satımı yapan esnafın yüzünü güldürdü. Özellikle dünya genelinde yaşanan salgın ve savaşlar nedeniyle Antalya’ya yoğun göç yaşanması, hem ekonomiyi hareketlendirdi hem de burada ikamet eden yabancılar için ciddi bir pazarın oluşmasına sebebiyet verdi. Antalya ikinci el eşya satan yerler de bu hareketlilikten nasibini aldı. Özellikle Antalya’daki spotçular, kendilerine çok sayıda müşterinin başvurduğunu belirtmektedirler.

Mağazalardaki yüksek fiyatlar yerine aynısını daha uygun fiyata satın alan vatandaşlar da memnun. Antalya’da yoksul ve orta kesimin ekonomik durumuna en uygun alışveriş Antalya spot pazarında gerçekleşiyor. Öğrenciler, memurlar, işçiler, mevsimlik işlerde çalışanlar, turizm sektöründe çalışanlar ikinci el buzdolabı, ikinci el çamaşır makinesi, ikinci el mobilya, ikinci el  fırın, ikinci el halı ve her tür ikinci el eşya alım ve satımında Antalya spotçularına uğruyorlar. Bu spotçular çoğunlukla Antalya’da şehir içi nakliye hizmetleri de verdikleri için büyük avantaj oluşturuyor.

Antalya spotçular çarşısında 30 yıldır dükkân işleten Şanlı Spot, piyasadaki bu hareketliliğin kendileri açısından yüz güldürücü sonuçları olduğunu belirtiyor. Antalya’daki spotçular, müşterilerin bu yoğun ilgisinden memnun. Özellikle ikinci el beyaz eşya ve ikinci el mobilyanın ok yoğun ilgi gördüğünü belirten Şanlı Spot yetkilileri, ikinci el ve spot eşya pazarının önümüzdeki dönemlerde de yoğun ve hareketli olacağını ifade ediyorlar.

şanlı spot antalya

Etiketler

Antalya Spotçular

Antalya'da sıfır ve ikinci el eşya alım satım işleri.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
0543 420 0946
Kapalı
Kapalı
Eşyanızı mı satmak istiyorsunuz?