Shadow

Hizmetlerimiz

Antalya Şanlı Spot olarak müşterilerimizin memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan bir firmayız. Antalya Spotçular esnafı içerisinde ilkeli ve prensipli çalışan bir firma olarak uygun fiyatlar, kaliteli ürünler ve sizden satın aldığımız eşyaları en yüksek fiyat verme garantisiyle alıyoruz.

Antalya Şanlı Spot, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma olarak hizmet vermektedir. İkinci el eşya alan yerler arasında ilkeli ve prensipli çalışan bir firma olarak, uygun fiyatlarla kaliteli ürünleri satın almak ve en yüksek fiyat verme garantisi sunmak amacıyla faaliyet gösteriyoruz.

İkinci el eşyalar, daha önce sahip olunan ve yeniden satılmadan veya yeniden kullanılmadan önce başka biri tarafından kullanılan eşyalardır. Bu ürünler arasında yatak takımları, giysiler, mobilyalar, beyaz eşyalar ve diğer ev eşyaları yer alabilir. İkinci el ürünler, orijinal perakende değerinden daha düşük bir fiyata ürün satın almak isteyen kişiler için uygun maliyetli ve çevre dostu bir seçenek sunar.

Antalya’da ikinci el eşya alımı için farklı kanallar bulunmaktadır. Bunlar arasında spotçular, Antalya spotçuları, ikinci el mağazaları, konsinye mağazaları, bit pazarları ve çevrimiçi pazar yerleri yer almaktadır. İhtiyacınıza ve tercihinize göre bu kanallardan birini seçebilirsiniz.

Elbette! Antalya’da ikinci el eşya alan birkaç spotçu firması bulunmaktadır. İşte bazıları:

  1. Antalya Spotçular: Antalya Spotçular, ikinci el araç arayanlar için güvenilir bir seçenektir. Geniş bir araç yelpazesine sahiptir ve müşterilere uygun fiyatlar sunmaktadır1.
  2. Şanlı Spot: Şanlı Spot, Antalya’da evkur, spot ve ikinci el eşya alım satımı konusunda hizmet vermektedir. Evinizde veya işyerinizde kullanmadığınız veya elden çıkarmak istediğiniz eşyalarınız varsa, Şanlı Spot’a ulaşabilirsiniz. En uygun fiyatlarla nakit olarak satın alıyorlar ve eşyalarınıza değerinde fiyat veriyorlar2.
  3. Antalya Evkur Spot ve Nakliye Hizmetleri: Bu firma yılların deneyimine dayanarak Antalya’da spot eşyaların alım ve satımında öncü bir kuruluştur. Sıfır ve ikinci el eşyanızın alım ve satımında hizmet vermektedir. Ayrıca Antalya şehir içi nakliye hizmeti de sunmaktadır3.
  • Antalya Spotçular olarak verdiğimiz hizmetler şunlardır:
  • Antalya Spot eşya alım satımı
  • Antalya ikinci el eşya alım satımı
  • Antalya şehir içi nakliye
  • Antalya Beyaz eşya alım satımı
  • Antalya ikinci el mobilya satın alma
  • Antalya ikinci el televizyon satın alma

 

 

0543 420 0946
Eşyanızı mı satmak istiyorsunuz?