Antalya İkinci El Eşya AlanlarAntalya Spotçular

Antalya’da ikinci el eşya alan yerler neresidir

Spot eşya Antalya

Antalya’da ikinci el eşya alan yerler şunlardır:

  1. Kepez İkinci El Pazarı: Antalya’nın Kepez ilçesinde her türlü sıfır ve ikinci el eşyanızı Şanlı Spot ile iletişim kurarak uygun fiyata, değerinde satabilirsiniz. Aynı şekilde buradan bütçenize uygun sıfır veya ikinci el eşya satın alabilirsiniz. Burada ikinci el mobilya, beyaz eşya, ev dekorasyonu, giyim ve aksesuar gibi birçok ürün bulabilirsiniz.
  2. Muratpaşa İkinci El Pazarı: Antalya’nın merkezinde yer alan bu ilçemizde sıfır ve ikinci el eşyanızı her zaman satabilirsiniz. Şanlı Spot haftanın her günü açıktır. Burada ikinci el mobilya, beyaz eşya, ikinci el buzdolabı, çamaşır makinesi ve diğer birçok ürün hem alınız hem de satılır.
  3. Lara Spotçular Çarşısı: Antalya’nın Lara bölgesinde her türlü sıfır ve ikinci el eşyanızı Şanlı Spot ile iletişim kurarak uygun fiyata, değerinde ve sizi memnun edecek şekilde satabilirsiniz. Burada her türden mobilya, spot eşyalar, ve beyaz eşyaları ve farklı ürünleri bulabilirsiniz.
  4. Antalya Sahibinden: Sahibinden.com gibi online pazar yerleri, Antalya’da ikinci el eşya satın almak için iyi bir kaynak olabilir. Bu sitelerde, mobilya, beyaz eşya, elektronik, giyim, kitap, dergi ve diğer birçok ikinci el ürün bulabilirsiniz.
  5. Antalya Letgo: Letgo gibi online pazar yerleri de Antalya’da ikinci el eşya satın almak için başka bir seçenektir. Burada mobilya, beyaz eşya, elektronik, giyim, kitap, dergi ve diğer birçok ikinci el ürün bulabilirsiniz.
  6. Antalya gittigidiyor.com: Antalya’da gittigidiyor tarzında eşya alışverişi için Şanlı Spot ile ilişkiye geçiniz.

Yukarıda belirtilen yerler Antalya’da ikinci el eşya satın alabileceğiniz yerlerden sadece birkaçıdır. Ancak, farklı yerlerde de ikinci el eşya satan dükkanlar veya pazar yerleri bulunabilir, bu nedenle araştırmalarınızı yapmanızı öneririz.

Antaya ikinci el eşya ve spot eşya alanlar,

ikinci el eşya alanlar Antalya,

Mobilya, Beyaz Eşya, Klima,

TV, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı, Ofis Mobilyaları,

Eşyalarınız değerinde alınır ve satılır.

Hemen iletişime geçiniz.

ŞANLI SPOT

İKİNCİ EL & SIFIR EŞYA ALIM SATIM

0543 420 0946

ADRES

Deniz Mahallesi

MURATPAŞA / ANTALYA

 

Antalya Spotçular

Antalya'da sıfır ve ikinci el eşya alım satım işleri.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
0543 420 0946
Kapalı
Kapalı
Eşyanızı mı satmak istiyorsunuz?