Antalyada Spot

Antalya’da Evkur & Spot

Sıfır ve İkinci El Eşyalarınızı Satın Alıyoruz

Sıfır ve ikinci el eşyalarınızı değerinde satın alıyoruz. Antalya’da kullanmadığınız, paraya dönüştürmek istediğiniz, ihtiyaç fazlası eşyalarınız için bize telefon açın, experlerimiz adresinize gelsin ve eşyalarınızı fiyatlandırsın. Siz çayınızı içerken biz eşyalarınızı taşıyalım. Unutmayın, size bir telefon mesafesi kadar yakınız.Arayın, gelelim.

Çözüm odaklı, müşteriyi merkeze alan ve kurumsal hizmet anlayışıyla hizmet veren Antalya İkinci El Eşya Alanlar firmamız, ikinci el ev eşyaları, ikinci el mobilya, ikinci el beyaz eşya, ofis mobilyası, ikinci el televizyon ve diğer ikinci el eşya ürünlerinin alım ve satım hizmetini vermektedir. Uzun yıllar boyunca Antalya’da hizmet veren firmamız Antalya’da müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

  • İkinci el buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi,
  • İkinci el koltuk takımı, köşe koltuk, l koltuk, avangard koltuk ve avangard mobilyalar,
  • İkinci el yatak odası takımı, genç odası,
  • İkinci el yemek odası takımı, yemek masası ve sandalyeler,
  • İkinci el gardrop, dolap ve sehpalar,
  • İkinci el televizyon modelleri…

Hepsi ve çok daha fazlası için bizlerle iletişime geçerek teklif isteyebilirsiniz. İstanbul’un tamamına aynı gün içerisinde ulaşım sağlayabiliyoruz. Üstelik, sizlerden tek kuruş nakliye bedeli talep etmediğimiz için, kazancınızı da artırmış oluyoruz. İkinci el eşya alanlar hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizlere dilediğiniz an ulaşabilirsiniz efendim.

0538 970 5258
0543 420 0946

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Hemen Ara

Bize Yazın
Eşyanızı mı satmak istiyorsunuz?