Shadow

Antalya’da Evkur & Spot

Sıfır ve İkinci El Eşyalarınızı Satın Alıyoruz

Sıfır ve ikinci el eşyalarınızı değerinde satın alıyoruz. Antalya’da kullanmadığınız, paraya dönüştürmek istediğiniz, ihtiyaç fazlası eşyalarınız için bize telefon açın, eksperlerimiz adresinize gelsin ve eşyalarınızı fiyatlandırsın. Siz çayınızı içerken biz eşyalarınızı taşıyalım. Unutmayın, size bir telefon mesafesi kadar yakınız.

Arayın, gelelim.

Çözüm odaklı, müşteriyi merkeze alan ve kurumsal hizmet anlayışıyla hizmet veren Antalya İkinci El Eşya Alanlar firmamız, ikinci el ev eşyaları, ikinci el mobilya, ikinci el beyaz eşya, ofis mobilyası, ikinci el televizyon ve diğer ikinci el eşya ürünlerinin alım ve satım hizmetini vermektedir. Uzun yıllar boyunca Antalya’da hizmet veren firmamız Antalya’da müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

İkinci El Antalya Alışveriş

  • İkinci el buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi,
  • İkinci el koltuk takımı, köşe koltuk, l koltuk, avangard koltuk ve avangard mobilyalar,
  • İkinci el yatak odası takımı, genç odası,
  • İkinci el yemek odası takımı, yemek masası ve sandalyeler,
  • İkinci el gardrop, dolap ve sehpalar,
  • İkinci el televizyon modelleri…

Hepsi ve çok daha fazlası için bizlerle iletişime geçerek teklif isteyebilirsiniz. İstanbul’un tamamına aynı gün içerisinde ulaşım sağlayabiliyoruz. Üstelik, sizlerden tek kuruş nakliye bedeli talep etmediğimiz için, kazancınızı da artırmış oluyoruz. İkinci el eşya alanlar hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizlere dilediğiniz an ulaşabilirsiniz efendim.

Antalya Spotçular

Antalya Spotçu olarak, Antalya Spotçular Çarşısındaki yerimizde; ev eşyasından, ofis eşyasına, mobilyadan, genç takımına, elektronik eşyaya kadar çok geniş bir yelpazede çalışan alım-satım uzmanlarından oluşan ekibimiz, elden çıkarmak istediğiniz eşyalarınızın hemen hemen hepsi ile ilgilenmekte, satılabilir durumda olanları alabilmek için mümkün olan en yüksek fiyatı teklif etmektedir. Satmak istediğiniz eşyalarınız için iletişim hattımızdan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Antalya’da Spotçular çarşısında yüksek kalitede hizmet garantisi sunuyoruz.

Spotçular Antalya

Antalya spotçu spot beyaz eşya, Antalya Muratpaşa spotçu spot ev eşyası alanlar, Antalya Konyaaaltı spotçu spot klima alanlar, Antalya Kepez spotçu spot koltuk takımı, Antalya Çağlayan spotçu spot buzdolabı, Antalya Lara spotçu spot çamaşır makinesi, Antalya spotçu spot bulaşık makinesi, Antalya spotçu spot televizyon, Antalya ikinci el beyaz eşya, Antalya ikinci el ev eşyası, Antalya ikinci el eşya klima, Antalya ikinci el eşya buzdolabı, Antalya ikinci el eşya çamaşır makinesi, Antalya ikinci el eşya bulaşık makinesi, Antalya ikinci el eşya televizyon, Antalya ikinci el koltuk takımı alım ve satım hizmeti vermekteyiz.

0538 970 5258
0543 420 0946

Bir yanıt yazın

0543 420 0946
Eşyanızı mı satmak istiyorsunuz?