Shadow

Antalya Muratpaşa Spotçular

Muratpaşa İkinci El Eşya

Antalya Muratpaşa Bölgesinde bütün ikinci el eşya ve spot ürünleriniz değerinde ve nakit olarak satın alınır. Antalya Muratpaşa Deniz Mahallesinde Şanlı Spot olarak hizmetinizdeyiz. Antalya’da ikinci el ev eşyalarınızı, mobilyalarınızı değerinde ve nakit olarak satın alıyoruz. Antalya’nın her bölgesine nakliye aracımız vardır.

Antalya Muratpaşa ilçesinde toplam 56 mahalle vardır ve Şanlı spot olarak bütün bu mahallelerden ikinci el eşyalarınızı satın alıyoruz.

Antalya İkinci El Eşya

İkinci el eşya satmak evinizin bütçesine yararlı olur. Eşyalarınız evinizde kalabalık ediyorsa Şanlı Spot Antalya’da spot ve ikinci el eşyalarınız değerinde en hızlı şekilde satın almaktadır. Kalite anlayışımız ile eşyalarınızı alırken satacağımız tarafıda düşünerek hareket ediyoruz. Fiyat olarak eşyayı satan tarafa da alan tarafa da kolaylık sağlamaya çalışıyoruz.

İkinci El Beyaz Eşya

Antalya’da ikinci el beyaz eşya alım ve satımın en doğru adresi Şanlı Spot Antalya’dır. Çünkü her dönemde en temiz, markalı ve garantili beyaz eşyaları almaya özen gösteriyoruz. Beyaz eşya stoğumuz her zaman mevcuttur. İkinci el buzdolabı, çamaşır makinası ve bulaşık makinası bulmanız oldukça kolay. Belirli zamanlarda derin dondurucu da elimizde bulunuyor.

İkinci El Mini Buzdolabı

Her ofisin her işletmenin ihtiyacı mini buzdolabı. İkinci el mini buzdolabı alarak kullanım alanınızı çok azaltmadan gıdalarınızı taze ve soğuk tutabilirsiniz. İhtiyaç halinde bize ulaşın, 2. el mini buzdolabını size temin edelim.

İkinci El Ofis Mobilyaları

Antalya’da ikinci el ofis mobilyaları çok fazla tercih edilmekte. Ofis mobilyaları az kullanılmış şekilde sıkça sirkülasyona uğruyor. Yeni bir iş yeri açan girişimci ikinci el ofis mobilyasından tasarruf ederek işine daha iyi yatırım yapabilir. Her türden ofis mobilyası alım ve satımı için bize ulaşabilirsiniz.

İkinci El Televizyon

İkinci el televizyonlar, genelde led tv ve lcd tv şeklinde alım ve satımı yapmaktayız ve müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz. Plazma ve tüplü ikinci el televizyonların alımı ve satımı daha nadir yapılıyor. Ancak biz müşterilerimizi her zaman memnun etmeye çalışıyoruz. Plazma ve tüplü ikinci el cihazlarınız için cazip teklifler vermeye hazırız.

Kayseri Spotçu

Spot ürünler sıfır ürünlere göre daha avantajlı. Sıfır kalitesinde ve ayarında ürünleri spot olarak almak kesenize oldukça faydalı. Şanlı Spot Antalya garantisi ile aldığınız ürünler sizleri memnun edecektir. Firmamız her zaman önce müşteri memnuniyetini gözetmektedir. Antalya’da ikinci el eşya pazarı Şanlı Spot kalitesi ile müşterilerine daha iyi hizmet vermektedir.

Bir yanıt yazın

0543 420 0946
Eşyanızı mı satmak istiyorsunuz?