Antalya Spotçular Çarşısı Nerede?

30 yıla varan bir deneyime sahip olan Şanlı Spot, ikinci el eşya alım satım ve spotçular / spot eşya sektöründe aktif rol üstlenerek Antalya Spotçular çarşısında öncü bir rol oynamaktadır. Şanlı Spot adıyla faaliyet yürüten firmamız, 30 yıldan bu yana Antalya’nın Muratpaşa ilçesinin Deniz Mahallesinde bulunan mağazasında hem spot eşya ve ikinci el eşya faaliyetlerine hem de Antalya şehir içi nakliye çalışmalarına devam etmektedir.

Antalya’da İkinci el eşya satmak istiyorum diyerek bizi tercih eden, bizimle iş yapmak isteyen, Antalya Spotçular esnası arasında bize güvenen bütün müşterilerimize titizlikle hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin satmak istedikleri eşyalarını istedikleri gün ve saatte ve istedikleri şartlarda en yüksek fiyattan satın alıyoruz. Verdiğimiz hizmeti Antalya merkez başta olmak üzere Muratpaşa, Konyaaltı, Kepez ve Antalya’nın her ilçesine, her mahallesine aynı standartta ve kalitede sunuyoruz. Antalya’da spotçular nerede diye soran, araştıran müşterilerimize gönül rahatlığıyle adresimizi veriyor, müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor, kendi kazancımız kadar müşterilerimizin de memnuniyetinizi önemsiyoruz ve onların mutlu ayrılmasını sağlıyoruz.

Özellikle Antalya’da Google arama motoru veya farklı bir arama motoru üzerinden “ikinci el eşya alanlar kimler, nerededir, nasıl alım yaparlar ve fiyatlandırma kriterleri nelerdir” diye arama yapan müşterilerin, bizimle temas kurmasını önemsiyoruz çünkü işlerimizi gerçekten de ciddiye alarak çalışıyoruz. Antalya’da ve civar ilçelerde yaşayan insanlar sıfır ve ikinci el eşyalarını satacakları güvenilir bir esnaf bulmak istiyor. Bunun için de, evlerine, iş yerlerine, dükkânlarına, ofislerine ya da depolarına eşyalarına bakmak üzere getirecekleri insanların ve bağlı oldukları firmanın güvenilir, işini bilen, tecrübeli bir ekibi olmasını arzu ediyor. istiyor. Antalya Şanlı Spot ve Antalya Spotçular olarak yılların birikimini ve deneyimini müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Antalya’da 2.el beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, koltuk takımı, yatak takımı, genç takımı, televizyon, bulaşık makinesi, klima, elektronik eşya, bahçe mobilyası, deri koltuk, el halısı, klasik mobilya  türü eşyalarınızı gönül rahatlığıyla bize satabilirsiniz. Bize websitemizde anında ulaşabileceğiniz whatsapp linki üzerinden eşyalarınızın fotoğraflarını göndermeniz yeterli; anında size dönüş yaparak değerine göre fiyat verir ve anlaşırsak da kendi nakliye aracımızla gelip alırız.

0543 420 0946  numaralı telefonumuzdan bizimle 7/24 iletişime geçebilir, sıfır ya da 2.el eşya fiyatları hakkında bilgi alabilir, piyasa hakkında fikir alabilir, eşyalarınızın satışını yapabilir, öğrenmek istediklerinizi sorabilirsiniz. Bu numaramızın whatsapp hattına eşyalarınızın fotoğraflarını hemen göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz. Ekibimiz haftanın 7 günü Antalya merkez ve ilçeler ayrımı yapmadan hizmet vermektedir ve her an ulaşılabilir durumdadır.

Misyonumuz

Şanlı Spot olarak Misyonumuz; Antalya merkez ve ilçelerinde sıfır ikinci el eşya alma – satma ve 2.el eşya kullanma konusundaki deneyimlerimizi paylaşarak insanları konuyla ilgili bilgilendirmek ve kendilerine en yüksek standartlardaki hizmetleri sunmaktır.

Vizyonumuz

Şanlı Spot olarak Vizyonumuz; Bütün Antalya genelinde 2.el eşya alım satım konusunda sektörün bir numarası haline gelmek ve Antalya gibi turizm ve tarım nedeniyle yoğun yaşanan nüfus hareketlerinin ikinci el eşya kültürüne olumlu yansımasını sağlamak.

Başa dön tuşu
0543 420 0946
Kapalı
Kapalı
Eşyanızı mı satmak istiyorsunuz?