Spotçular Antalya

Antalya Spotçu

Antalya ikinci El Eşya Alım Satım

Antalya Spotçu olarak ikinci el beyaz eşya, 2. el mobilya ve elektronik cihaz  alım satım hizmetlerini yüksek güven ve kaliteyle sunuyoruz. İkinci el mobilya, ikinci el  beyaz eşya ve ikinci el TV, elektronik cihaz ve klimalarınızı en yüksek fiyat garantisiyle satın alıyoruz. Bir telefonunuz ya da mesajınız ile kolayca ve hızlı bir şekilde size ulaşıyor ve eşyalarınızı değerinde satın alıyoruz . Antalya ikinci el eşya alanlar içinde sizlere en iyi fiyatları teklif eden bir firma olan Şanlı Spot, nakit olarak değerlendirmek istediğiniz kullanılmış eşyalarınızı yerinizden peşin olarak aynı gün içinde satın almaktadır. Şehir içi nakliye hizmetimizle de işinizi kolaylaştırıp işlemleri hızlıca yapıyoruz.

0543 420 0946

Antalya Spotçu ve İkinci El Eşya Alım Satım

İkinci el eşya alım satım hizmetleri alanında büyük bir tecrübe ve birikime sahip olan Şanlı Spot, satmak istediğiniz 2. el eşyalarınızı nakit olarak satın almaktadır, satın aldığımız ikinci el beyaz eşya, 2. el mobilya ve ikinci el TV gibi ürünlerin nakliyesi tarafımızca ücretsiz olarak yapılmaktadır. ikinci el koltuk takımları, İkinci el klima  ,spot buzdolabı  ikinci çamaşır ve bulaşık makineleri , derin dondurucu gibi beyaz eşyalar ve komple ev eşyalarınızı satmak için bize bir telefon etmeniz yeterlidir.


İkinci El Beyaz Eşya

Antalya ikinci el beyaz eşya alan yerler içinde en iyi fiyatlar. Antalya spot eşya alım satımı konusunda 7/24 hizmet.

İkinci El Mobilya

Antalya ikinci el mobilyalarınız değerine peşin olarak satın alınmaktadır , spot mobilya ve mobilya takımları.

İkinci El TV

Antalya İkinci el TV alan spotçular içinde en doğru fiyat ile 2. el LED TV ve LCD TV nakit olarak satın alınmaktadır.

İkinci El Klima

Antalya 2. el klima eşya alan yerler arasında en iyi hizmet ve fiyatlar. Spot klimalarınızı nakit olarak aynı gün satın alıyoruz.

Antalya Spotçular Çarşısı


Antalya’da Spot Eşya Mağazası

Antalya Spotçu olarak bir spot eşya mağazasında bulabileceğiniz her tip ve model spot beyaz eşya, spot klima ve spot TV gibi ürünlerin yanı sıra spot mobilya ve mobilya takımlarınızı bir telefonunuz ile satın alıyoruz


Antalya İkinci El Eşya Alanlar

Antalya ikinci el eşya alım satım hizmetlerini 1960 senesinden bu yana süregelen deneyim ve tecrübe ile gerçekleştirmekteyiz. Buzdolabından, koltuk takımlarına, televizyondan beyaz eşyaya kadar her tip ikinci el ürün için bizi arayınız.

Antalya Spot Eşya Alanlar

Antalya spot eşya alan yerler ve satan yerler arasında fiyat ve kalite bakımından diğer rakiplerimizde çok daha iyi hizmet etmek için yola çıktık. Antalya Spotçu olarak güven, hizmet kalitesi ve güle yüz bizim için ön plandadır


Antalya Komple Ev Eşyası Alan Yerler

Antalya komple ev eşyası alan yerler ve firmalardan farkımız , komple ev eşyalarınıza en iyi fiyat teklifi vermemiz, hızlı ve dürüst bir şekilde ödemelerimizi peşin olarak yapmamızdır.

Telefon 0543 420 0946

2. El Mobilya Alım Satım

Antalya ikinci el mobilya alanlar içinde size her zaman gerçekçi  fiyat değerlendirmesini yaptıktan sonra size fiyat teklifimizi sunmaktayız . Antalya’da ve ilçelerinde her tip kullanılmış ikinci el mobilyalar,  mobilya takımları en iyi ücret karşılığında yerinizden  kendi satın alınmaktadır.. Değerlendirmek istediğiniz İkinci el mobilyalar var ise  bizden hemen teklif almak için ürünün fotoğrafını bize telefonunuzdan gönderin size hemen dönüş yapalım . Antalya İkinci el mobilya ,ikinci el koltuk ve ikinci el salon takımları, İkinci el çocuk odası , ikinci el genç odası , İkinci el yemek takımı, köşe koltuk takımları , TV koltuğu , TV ünitesi, çalışma masası, sandalye, büfe, komodin, divanlar, kanepe 2. el çekyat, ikinci el baza gibi  bir ev veya işyerinde bulanabilecek her türlü mobilyalarınıza ve mobilya takımlarınızı mobilyalarınızı satın almaktayız.


İkinci El Baza

İkinci El Çekyat

İkinci El Köşe Takımı

İkinci El Bebek Odası Takımı

İkinci El Genç Odası

İkinci El Yatak Odası

İkinci El Salon Takımı

İkinci El Koltuk Takımı

İkinci  El Beyaz Eşya Alım Satım

Antalya ikinci el beyaz eşya alanlar içinde müşterilerimize mümkün olan en iyi fiyatları teklif ederek, değerlendirmek istediğiniz ve kullanmadığınız ikinci el beyaz eşya alım satım hizmetini tecrübeli personelimiz ile sunmaktayız . Antalya’da Spotçu arıyorsanız doğru adrestesiniz. Antalya ikinci el buzdolabı, ikinci el çamaşır makinesi Antalya  ikinci el klima ve benzeri beyaz eşyalarınızı anında nakit olarak satın alıyoruz. 2. el derin dondurucu, 2. el bulaşık makinesi, Antalya İkinci el klima gibi bir evde yasa işyerinde bulunabilecek spot beyaz eşyalarınız için bize güvenebilirsiniz. Ayrıca fırın, ocak , set üstü ocak , ankastre set ve ankastre fırın gibi tüm mutfak cihazlarınızı da satın alıyoruz.

Bir cevap yazın

Hemen Ara

Eşyanızı mı satmak istiyorsunuz?