Shadow

Şanlı Spot Antalya – Spotçular Antalya

Şanlı Spot, İkinci El Eşya Alım ve Satım, Antalya Spotçuları olarak 30 yıla varan deneyime sahiptir. Antalya’da sıfır ve ikinci el eşya alım satım sektörünün içinde müşterilerine hizmet vermektedir.

Şanlı Spot İkinci El Eşya Alanlar olarak Antalya’da evinizde ya da işyerinizde kullanmadığınız, satmayı düşündüğünüz her türden sıfır ve  ikinci el eşyalarınızı piyasa değerinde ve nakit olarak satın almaktadır. Bunun için bize ulaşmanız yeterlidir. Web sayfalarımızdaki iletişim numaralarımızdan herhangi birisinden iletişime geçin, satmak istediğiniz eşyalarınızın fotoğraflarını whatsapp üzerinden gönderin. Hemen fiyat verip kendi nakliye aracımızla gelip alıyoruz. İkinci el temiz komple ev eşyası, büro mobilyaları, her çeşit klima, 2. el Televizyon TV, ikinci el beyaz eşya,  buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinesi, derin dondurucu, kurutucu, ikinci el şofben, elektrikli süpürge, baza, yatak odası, dolap, masa ve tüm ikinci el eşyalarda nakit olarak alım satım gerçekleştirmekteyiz. Size bir telefon mesafesindeyiz.

MİSYONUMUZ

Şanlı Spot olarak ikinci el eşya piyasasını sürekli yenilemek.  Firma olarak bu piyasayı canlı tutmak ve iyi işleyen bir hale getirmek.

İkinci El ürün alırken ve satarken müşterilerimizi memnun etmeyi en öncelikli hedef olarak görmekteyiz. Eşyasını satan kişinin ürününü piyasa değerinde ve nakit olarak alırken, o ürünün satılacağı kişinin de maksimum fayda sağlayabileceği kalitede olmasına büyük bir özen gösteriyoruz. Böylelikle hem elinceki sıfır veya ikinci el eşyasını satanın hem de o ürünü satın almaya niyetlenenin haklarını korumuş oluyoruz. Bunu aynı zamanda Şanlı Spot olarak şirket politikası olarak benimsiyoruz. Firmamız da, müşteri memnuniyeti yaratarak müşteri değil insan kazanma anlayışı ağırlı olarak benimsenmektedir. Antalya spotçular esnafı arasında saygın bir yere sahip olan firmamız, müşteri tarafından teveccühünü bu ahlaklı ve etik değerlere bağlı ticari anlayışından almaktadır.

İkinci el eşyalarınızı değerlendirerek dünyanın temiz kalmasına sizde katkıda bulunun.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz Antalya ve ilçelerinde Spot İkinci El Eşya Alım ve Satım olarak Antalya’nın en iyi ikinci el eşya alanlar arasında her zaman en iyi fiyat veren spotçusu olmak. Antalya Spotçular çarşısında, beklentilerinizi karşılamaya hazır bir firmayız.

Antalya’da Spotçu Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Spotçu, ile ikinci el eşya satan yerler bazen birbirine karışabilmektedir. İkinci el az kullanılmış eşyaların veya sıfır ev, ofis, büro, otel gibi yaşam alanlarımızda kullandığımız mobilya, beyaz eşya, elektrikli süpürge, tv, televizyon, klima, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinası, yatak odası, yemek odası, masa, sandalye gibi eşyaları makul fiyatlara bulabileceğiniz mağazalardır. Spot eşya ise sıfır ama piyasa değerinin altında satılan ürünlerdir. Uzun süre kullanmayı planladığınız, evinizi daha güzel ve şık hale getirmek için ikinci el eşya seçiminde öncelikle işinin ehli bir esnaf seçmek gerekir. Mesleğinde deneyimli, ahlaklı ticaret yapan, düzgün ve para konusunda dürüst esnafı seçmek gerekmektedir.

Antalya Spotçu

Antalya Spotçu, Şanlı Spot Eşya, Antalya’da ikinci el eşyalarınızı satıp ve güvenle tedarik edebileceğiniz ikinci el spot eşya mağazası.

Antalya SPOTÇULAR Çarşısı nerede
Antalya Evkur ikinci el eşya alım Satım
antalya 2. el eşya pazarı nerede
antalya 2.el eşya fiyatları
Antalya Muratpaşa spotçular
sahibinden 2.el komple ev eşyası antalya
Antalya İkinci el Eşya alım Satım
Antalya ikinci el EŞYA ALANLAR Kepez

Sayfada Gezinme

0543 420 0946
Eşyanızı mı satmak istiyorsunuz?