Shadow

İkinci El Eşya Satmak İstiyorum

İkinci El Eşya Satmak İstiyorum

Antalya Spotçular web sitesine hoş geldiniz

Antalya Spotçular, Antalya’da sıfır ve ikinci el eşya alanlar sektörü olarak bu alanda kullanmadığınız, ihtiyaç fazlası veya nakit olarak satmak istediğiniz ürünleri değerinde fiyat vererek satın alıyor.  Antalya Spotçular pazarında satacağınız eşyaların fotoğraflarını ileterek bizden fiyat alabilirsiniz.

Antalya’da İkinci el eşyamı satmak istiyorum, diyorsanız, bize her an ulaşabilirsiniz. Her türlü eşyanızı değerinde ve sizi memnun edecek fiyata satın alma garantisi vermekteyiz.

İkinci el eşya alan yerler olarak, Antalya merkez, Antalya Muratpaşa, Antalya Kepez, Antalya Döşemealtı, Antalya Lara, Antalya Konyaaltı ve Antalya’nın bütün ilçe ve semtlerinde haftanın yedi günü hizmet vermekteyiz. Bize bir telefonla ulaşabilirsiniz. İkinci el eşya alım yaptığımız ürünler için Antalya’nın neresi olursa olsun ücretsiz nakliye hizmeti vermekteyiz.

Firmamız Şanlı Spot, Antalya’da uzun yıllardır ikinci el eşya ve spot eşya sektöründe alım – satım ve Antalya Şehir içi Nakliye hizmetleri vermektedir. Antalya içi bütün semt ve ilçelere, bütün adreslere ve ikinci el eşya ve spot eşya alım satım hizmeti vermektedir. Günümüzde yaygın olarak kullandığımız teknoloji ile beraber evimizdeki eşyalar ve araç gereçlerimiz de sıklıkla değişiyor. Şanlı Spot olarak sizlere kullanmadığınız veya ihtiyaç fazlası ürünlerinizi elinizden çıkartmanız için yardımcı oluyoruz. Eşyalarınızı atmak yerine nakite çevirebilir ve değerlendirebilirsiniz.

Spot eşya sektöründe yüksek bir deneyime ve köklü bir bilgi ve birikime sahip olduğumuzu gönül rahatlığıyla. Sektöre başından itibaren bir çok tecrübe ve işlerimiz ile ilgili bilgi biriktirdik. Bu birikimleri de bizimle temas kuran bütün müşterilerimizle paylaşıyor, onların ekonomik olarak yararlanmasını sağlıyor ve bu konuda deneyim kazanmasını  hem mümkün hâle getiriyoruz.

Antalya Spotçular olarak bize satmak istediğiniz ürünleri, ikinci el eşya satmak istediğinizi web sitemiz üzerinden, iletişim bilgilerimizden veya WhatsApp hattımızdan bildirebilirsiniz. Ürünlerinizin fotoğraflarını bize gönderirsiniz bizde en kısa sürede sizlere fiyat veririz. Anlaşmamız halinde kapınıza kadar gelir eşyalarınızı teslim alır paranızı taktim ederiz. Alımda veya Satışta kesinlikle nakliye hizmeti talep etmemekteyiz.

Web sitemiz sizinle eşyalarınızı almak için bir köprü işlevi görmektedir. Mesaj, sms, whatsApp ya da diğer iletişim kanallarını kullanarak bize günün her saatinde ulaşabilir, eşyalarınızı satmak için fotoğraflarını gönderebilir ve bizden hizmet talep edebilirsiniz. Sizinle yapacağımız her türden alışverişte bütün nakliye hizmetleri ücretsizdir ve kendi nakliye araçlarımızla size ulaşmaktayız.

0543 420 0946
Eşyanızı mı satmak istiyorsunuz?