Shadow

Antalya’da İkinci El Eşya Alanlar Piyasası

Antalya ekonomisinde önemli bir yeri olan ikinci el eşya alım satım sektörü bugünlerde daha da hareketlenmiş görünüyor. Özellikle turizm sektöründe yaşanan sorunlar şehrin ekonomisini oldukça etkiledi. Ülke içindeki ekonomik ve sosyal dinamikleri anlamak açısından ikinci el eşya alanların yönelimleri oldukça dikkate değer göstergeler sunuyor. Biz de Antalya’da ikinci el eşya alanlar ile ilgili bir çalışma yaptık. Konuştuğumuz bazı alıcılar görüşlerini şöyle ifade etti:

“Antalya’daki spotçular alışveriş yaparken bizim için oldukça ekonomik koşullar sunuyorlar. Aynı eşyayı mağalardan çok pahalıya alırken, antalya evkur spot ve ikinci el alışveriş yapan mağazalardan daha ucuza ve neredeyse sıfıra yakın bir kalitede alabiliyoruz.”

 

Başka bir vatandaş da şunları söyledi:

Antalya’da yoksulların, öğrencilerin, tarım işçilerinin, turizm çalışanlarının gözdesi ikinci el eşya alım satımı yapan spotçular. Hem ucuz hem güvenli. Çoğu nakliye hizmeti de verdiği için uğraşmadan ve büyük paralar ödemeden ev veya işyerindeki ihtiyaçlarını karşılayabiliyorsun. Bu alanda tanıdığım Şanlı Spot’un sahibi Ebubekir Demiral “her bütçeye uygun eşya bulunur bizde” diyor.

Antalyada ikinci el eşya alanlar bugünlerde pazarı hareketlendirmiş görünüyorlar.

antalya_ikinci_el_esya_alanlar_banner (1)-min

0543 420 0946
Eşyanızı mı satmak istiyorsunuz?