Shadow

Antalya İkinci El Eşya Alım Satım

Antalya’da ikinci el eşya alım satımı önemli bir sektöre dönüşmüş durumda. Özellikle Antalya gibi sürekli göç alan ve mevsimlik işlerin yoğunluğu nedeniyle göç veren bir şehirde ekonomik olması nedeniyle ikinci el eşya alım satımı önemli bir ticari sirkülasyon alanına dönüşmüş durumdadır.

Özellikle Antalya’da ikinci el eşya alanların rağbet gösterdiği bu sektörde hem alan hem de satan memnun kalmaktadır. Pahalı mağazalarda yüksek fiyatlara satın alabilecekleri ürünlerin neredeyse aynı seviyedeki kullanım değeri olan ürünleri daha düşük fiyatlara spotçulardan satın alan müşteriler neredeyse her tür ihtiyacını bu mağazalardan karşılıyor.

Sadece Antalya’da ikinci el eşya alanlar değil, evindeki, işyerindeki eşyaları satmak isteyenler de bu sektörün yarattığı olanaklardan faydalanıyorlar. Antalya’daki evkur spot mağazalarının bazıları da Antalya’da şehir içi nakliye hizmetleri sunmaktadır. Bu da alıcılar ve satıcılar için özel bir avantaj oluşturuyor.

Antalya’da bu hizmetleri sunan Şanlı Spot firması da kendi alanında öncü firmalardan birisi olarak öne çıkmaktadır. Uzun yıllara yayılan hizmetleriyle önemli bir müşteri kitlesi yaratan Şanlı spot, şehi içi nakliye hizmeti de sunmaktadır.

BİZİ ARAYIN KAZANÇLI ÇIKIN

Antalya’da Evkur Spot

Deniz Mah. 128. Sok. Güner Apt. No:26/B

Muratpaşa,

Antalya

0242 244 9305

0543 420 0946

şehir içi nakliye antalya
antalya şehir içi nakliye

Eşyalarınızı Güvenli, Ekonomik
ve Hızlı Şekilde Taşıyoruz
0552 787 35 38

0543 420 0946
Eşyanızı mı satmak istiyorsunuz?