Antalya ikinci el eşya alan firma

Antalya ikinci el eşya alan ve satan firmamız, Antalya merkez başta olmak üzere Antalya Muratpaşa, Antalya Konyaaltı, Antalya Dokuma, Antalya Kepez Antalya Lara ve Antalya’nın bütün mahallelerinde hizmet vermektedir. İkinci el eşya alım satım hizmetinin ahlaklı, dürüstçe, sistemli ve profesyonel işleyişi konusunda Şanlı Spot olarak sektörün öncüsü olmuş bir firmadır. Bizler, siz değerli müşterilerimizin ilgisi ve teveccühü ile bu misyonunu geliştirerek devam ettirmektedir.

Sıfır ve İkinci el Beyaz Eşya, Bulaşık makinası, çamaşır makinası, kurutma makinası, buzdolabı, fırın, set üstü ocak, klima, derin dondurucu, sıfır ve İkinci el Mobilya, klasik mobilya, antika mobilya, avangard mobilya, yatak odası takımı, yemek odası takımı, koltuk ve salon takımları, köşe takımları, genç odası takımları, baza ve yataklar, sehpa ve aydınlatma, tv üniteleri, çekyat takımı, dolap, İkinci el Masa ve Sandalye, yemek masası, mutfak masası, bilgisayar masası, bilgisayar sandalyesi, İkinci el Büro Mobilyaları, büro takımları, büro dolapları, büro sandalyeleri, İkinci el Ev Aksesuarları, tablo, vazo, avize, obje, gümüş, İkinci el Halı, el  halısı, makina halısı, kilim, çin halısı, İkinci el Televizyon, plazma, led, lcd, vb. İkinci el Elektronik, küçük ev aletleri, müzik setleri, dijital fotoğraf makinaları, spor aletleri, vb.  Satmak istediğiniz her türden eşyanızı, 7/24 telefon numaramızı arayarak bildirebilirsiniz. Bize eşyanızın fotoğraflarını cep telefonundan, Whatsapp üzerinden göndererek anında fiyat talep edebilirsiniz. Size anında personelimiz fiyat verecek, duruma göre en hızlı şekilde eşyalarınızı yerinde görecek ve değerinde fiyat teklifini sunacaktır.

Eğer verdiğimiz fiyat sizi memnun ediyorsa, kendi nakliye aracımızla hemen gelip, nakit olarak ücret ödenip nakledeceklerdir.

Başa dön tuşu
0543 420 0946
Kapalı
Kapalı
Eşyanızı mı satmak istiyorsunuz?